Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla

Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla

Mokykloje vykdoma „Vaisių ir daržovių vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose“ programa. Mažieji formuoja taisyklingos mitybos įgūdžius, noriai valgo vaisius ir daržoves, diskutuoja apie sveiką mitybą.

 


 

Batakių pagrindinėje mokykloje sausio mėnesį vykdoma akcija ,,Mano švarios rankos“. Tikslas - formuoti mokinių rankų higienos įgūdžius. Tai viena iš pagrindinių prevencijos priemonių, padedančių apsaugoti save ir šalia esančius nuo infekcijų, plintančių kontaktiniu būdu.
PUG ir pradinukams pamoką ,,Švarus ir sveikas“ vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laima Varanavičienė.


Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Batakių pagrindinėje mokykloje organizavo lektoriaus Donato Grigalio paskaitą, kuri buvo skirta 8 – 10 klasių mokiniams. Paskaitos tema: “Lytiškumo ugdymas, pasirengimas šeimai“. 

                                         


Batakių pagrindinėje mokykloje buvo minima Pasaulinė AIDS diena. Devintokai ir dešimtokai varžėsi protmūšyje „AIDS: geriau žinoti 19“, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymo, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.

Šios dienos paminėjimą organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė L. Varanavičienė ir socialinė pedagogė J. Bernotienė.

 

                                         


Batakių pagrindinės mokyklos bendruomenė, skatindama fizinį aktyvumą, rugsėjo 23–30 dienomis dalyvauja Europos sporto savaitėje #BeActive. Po pirmos pamokos mokiniai mankštinasi, mažieji ilgosios pertraukos metu žaidžia įvairius žaidimus.

Taip ugdomi sveikos gyvensenos įgūdžiai, gerėja organizmo sistemų veikla, protinė ir emocinė savijauta. Šias veiklas organizuoja ir veda Tauragės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laima Varanavičienė.