Naujienos

Futbolo vaikščiojant turnyre tauragiškiai – tarp prizininkų

2023-09-14

Futbolo vaikščiojant turnyre tauragiškiai – tarp prizininkų

Rugsėjo 13 d. Plungės visuomenės sveikatos biuras sukvietė futbolo vaikščiojant entuziastus į turnyrą „Plungės taurė 2023 m.“. Susirungti atvyko 12 komandų iš visos Lietuvos, tarp jų ir dvi komandos iš Tauragės trečiojo amžiaus universiteto. Tauragiškius treniruoja Tauragės visuomenės sveikatos biuro specialistai Marius Trajanauskas ir Eglė Arlauskienė.

Gausų dalyvių būrį pasveikino turnyro organizatoriai, rėmėjai ir svečiai. Dvylika turnyro komandų burtu keliu buvo suskirstytos į keturias grupes po tris komandas. Burtai lėmė, kad Tauragės komanda „Beržė“ rungtyniavo A grupėje, o Tauragės komanda „Zumpė“ – D grupėje. Pirmame grupių etape abi Tauragės komandos nepatyrė pralaimėjimų ir užėmė pirmąsias vietas.

Pusfinaliuose Tauragės „Beržė“ susitiko Plungės „Babrungu“. Rungtynės baigėsi lygiosiomis, todėl abi komandos mušė baudinius. Juos sėkmingiau realizavo Plungės komanda, kuri ir pateko į finalą. Tauragės „Zumpė“ pusfinalyje susitiko su futbolo vaikščiojant komanda iš Klaipėdos. Sėkmingiau pradėję varžybas bei įmušę du įvarčius ir vėliau puikiai gynyboje žaidę klaipėdiečiai šventė pergalę.

Varžybose dėl trečiosios vietos susirungė abi Tauragės komandos, kurios viena kitai tikrai neketino nusileisti. Komandos puikiai žaidė gynyboje ir pelnyti įvarčių greitai nepavyko. Įpusėjus varžyboms sėkmingiau sužaidę puolime, įvartį įmušė Tauragės „Zumpės“ komanda, kiuri ir toliau puikiai tęsė gynybą – taip ir neleido varžovams pelnyti įvarčio. Varžybos baigėsi rezultatu 2–0 Tauragės „Zumpės“ naudai.

Finale triumfavo ir turnyro nugalėtojais tapo Klaipėdos komanda, kuri po įnirtingos kovos įveikė Plungės „Babrungą“.

Tauragės komandoms tai jau buvo trečiasis turnyras. Labai smagu, kad su kiekvienu turnyru futbolo vaikščiojant entuziastų gretos vis didėja. Per metus Tauragėje susikūrė futbolo vaikščiojant bendruomenė. Žaidėjai labai aktyvūs, nepraleidžia treniruočių ir su dideliu užsidegimu laukia naujų turnyrų. Žaidimas yra tikra dovana sveikatai: jis dovanoja ne tik smagų fizinį aktyvumą, bet ir bendrystę, komandinį azartą, keliones į turnyrus ir ekskursijas po jų, naujas pažintis su kitomis komandomis. Beje, Plungėje tauragiškiai vos spėjo dalinti interviu žiniasklaidai.

Parengė Tauragės rajono savivaldybes vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistas Marius Trajanauskas