Naujienos

O KOKIE TAVO SVEIKATOS RODIKLIAI ŠĮ RUDENĮ?

2021-10-14

Ruduo – metas ne tik surinkti ir paruošti žiemai sodo gėrybes, iššluoti lapų prikritusį kiemą, susitvarkyti savo rūbų spintą, bet ir po vasaros intensyvumo įsivertinti sveikatos būklę, skirti laiko sau.

Galbūt neseniai lankeisi pas šeimos gydytoją, kuris išmatavo padidėjusį kraujospūdį ar atkreipė dėmesį į aukštą cholesterolį? Galbūt šiuo pandemijos laikotarpiu jauti padidėjusį stresą? Pradėjai dažniau užkandžiauti greitu maistu, mažiau atkreipti dėmesį į mitybą? Nori pradėti mankštintis, bet nežinai, ką gali daryti, nepakenkdamas sau (po operacijų, įvairių susirgimų)? O gal tiesiog trūksta smagios, palaikančios bendraminčių kompanijos?

Ši žinutė skirta TAU! Tauragės visuomenės sveikatos biuras tau siūlo sveikatos specialistų ir puikių bendraminčių kompaniją. Šeimos gydytojas individualių konsultacijų ir grupinių užsiėmimų metu paaiškins, kaip valdyti sveikatos rodiklius. Su psichologu atliksime streso valdymo, atsipalaidavimo pratimus. Kineziterapijos specialistas kiekvienam individualiai patars, kokį fizinio aktyvumo būdą reikėtų pasirinkti. Gydytojas dietologas padės pasirinkti sveikatai palankesnę mitybą, kartu gaminsime ir ragausime skanius, sveikus užkandžius. Visų dalyvaujančiųjų lauks malonūs sveikatinantys prizai.

Susidomėjai? Registruokis tel. 8 607 41 646 arba 8 685 74 293. Susitikime Tauragės visuomenės sveikatos biure, Prezidento g. 7. Laukiame tavęs!

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Silva Pėčienė