Naujienos

Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugos

2020-10-23

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. liepos 31 d. įsakymu Nr. V-1733 „Dėl psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas) teikia psichologo individualias ir (ar) grupines konsultacijas, siekiant stiprinti Tauragės rajono savivaldybės gyventojų psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą.

Paslaugos teikiamos asmenims, kurie susiduria su psichikos sveikatos rizikos veiksniais dėl sudėtingų gyvenimiškų situacijų (skyrybos, darbo netekimas, finansiniai sunkumai, artimo žmogaus netektis, konfliktiniai santykiai šeimoje ar darbe, sunki artimo žmogaus liga ir kita). Psichologas konsultacijų metu suteiks emocinę paramą, sudarys galimybes išreikšti ir (ar) sumažinti su asmens sudėtinga situacija susijusius psichikos sveikatos rizikos veiksnius.

Bendros konsultacijos teikiamos ne daugiau 10 asmenų grupėms po 2 ak. val. Iš viso vienai grupei ne mažiau 8 ak. val. Individualios konsultacijos teikiamos ne daugiau 5 konsultacijų po 1 ak. val. asmeniui. Konsultavimo paslaugos teikiamos anonimiškai.

Kviečiame dalyvauti individualiose konsultacijose ir praktiniuose bendruose užsiėmimuose.

Registracija ir išsamesnė informacija tel. 8 683 06 188.