Naujienos

REKOMENDACIJOS PERSIRGUSIEMS COVID-19

2021-01-07

Kasdien girdime apie tai, koks klastingas ir pavojingas yra koronavirusas. Vieniems ligoniams COVID-19 pasireiškia tik lengva forma, kitiems prireikia ir dirbtinės plaučių ventiliacijos. 

Vis dėlto, sudėtingas būna ne tik sveikimo, bet ir reabilitacijos procesas. Ne vieną persirgusį COVID-19 ir toliau vargina silpnumas, dusulys ir ilgai išliekantis nuovargis.

Kas gali padėti palengvinti reabilitacijos po susirgimo COVID-19 procesą? Remdamiesi Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) informacija

Kauno klinikos

reabilitacijos specialistai parengė rekomendacinį leidinį „Reabilitacija ir savipagalba persirgus COVID-19“, kuriame pateikiami patarimai, kaip greičiau atsistatyti po ligos namuose.

Specialistų pateikiamose rekomendacijose rasite ne tik informaciją apie tai, kodėl persirgus COVID-19 kartais pasireiškia silpnumas, dusulys ir kitos komplikacijos, bet ir atrasite pačius efektyviausius specialiuosius pratimus, padedančius greitai atgauti jėgas, galėsite susipažinti su skirtingais kvėpavimo metodais, padedančiais mažinti dusulį, ir dar daugybe kitų naudingų patarimų!

Leidinį skaitykite čia: https://bit.ly/3hK0bNm

LR Sveikatos apsaugos ministerijos informacija